Czy rzeczywiście Polak potrafi?

kaceto
Reactions:
Posty: 222
Rejestracja: 30 sierpnia 2013, 11:28

Post autor: kaceto » 21 sierpnia 2014, 18:21

1. Jeśli jest taki poradnik, to poproszę. Ocenię swoje możliwości.
2. Bardzo dobry pomysł. Chętnie bym się wybrał, ale do stolicy mam jednak daleko. A jaki termin, jeszcze sierpień, czy już wrzesień?
czegoj- może jakaś lista pytań do autora? Skoro jest spotkanie, ten kto będzie niech ją wydrukuje i zapisze wszystkie odpowiedzi.
EDIT
czegoj - albo inaczej. Czy istnieje możliwość zrobienia forumowej listy pytań, przesłania dzięki Tobie do ASa celem uzyskania odpowiedzi na każde z nich? Przed spotkaniem, aby jechać tam z większą świadomością co dalej z KC i konstruktywnie porozmawiać.

Treant
Reactions:
Posty: 1869
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 21 sierpnia 2014, 19:07

Czegoj, miałeś już nie pchać autora w ręce fanów. A kaceto zamilknąć w tym temacie na 40+k10 dni. Spotkałem się z Arturem na obu zlotach i potem przychodził kryzys. Dlatego intensywnie myślę.

Zarejestrowałem się na PolakPotrafi.pl, aby lobbować za wsparciem fanów nie dla samej powieści, ale ogólnie za kontynuacją prac nad systemem.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

kaceto
Reactions:
Posty: 222
Rejestracja: 30 sierpnia 2013, 11:28

Post autor: kaceto » 21 sierpnia 2014, 19:45

Treant - AS chce się spotkać, to zmienia sytuację... Jeśli to faktycznie krok w stronę "Panowie, Saga jednak nie wypaliła, bierzemy się za RPG" to jestem za spotkaniem, pomocą itd. Gorzej jeśli to ruch "Przekonajmy do siebie fanów", a nie idzie za tym konkret. Jak AS chce się spotkać, rozmawiać, a RPG planuje jak już będzie wydana cała Saga.

W sumie to ważne są dwie rzeczy:
- kiedy będzie reedycja. Konkret, nie "planujemy", "najpierw Saga", "pomyślimy", "zbieramy się". Konkret.
- czy AS chce rozmawiać i posłuchać, czy chce się spotkać, a zrobi i tak po swojemu, czyli najpierw Saga, potem może RPG. Czy chce coś zmienić, czy poprawić swój wizerunek PRowy. Bo jak ludzie mają przyjść, nagadać się, posłuchać, popatrzeć, a RPG i tak na razie nie będzie, to ja nie będę tylu kilometrów jechał, szkoda czasu i paliwa.

Lista pytań i odpowiedzi przed spotkaniem - to by zweryfikowało czemu to spotkanie ma służyć.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 745
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/wasut
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 21 sierpnia 2014, 21:18

podeślijcie i mi ten poradnik od mastuga.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3844
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 11 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 21 sierpnia 2014, 23:25


Awatar użytkownika
BAZYL
Site Admin
Reactions:
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2008, 23:16
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/bazyl
Has thanked: 74 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Post autor: BAZYL » 21 sierpnia 2014, 23:30

czegoj napisał(a):
Jeśli ktoś chciałby dostać poradnik, jak robić takie mapy jak mastug, to powinienem gdzieś mieć poradnik jego autorstwa, w razie co albo ja albo mastug z chęcią udostępnimy.
Ja bardzo poproszę. Nie dalej jak wczoraj właśnie o tym myślałem ;)

@Edit: Dziękuję!

kaceto
Reactions:
Posty: 222
Rejestracja: 30 sierpnia 2013, 11:28

Post autor: