[offtopic]Ok. Vader podjął pewne decyzje taktyczno-operacyjne. Czekam na ich zatwierdzenie i stopniową realizację. Jedno jest pewne, mutanci Wam nie uciekną, mają sporo do przejścia i wolno idą, niosąc kamień ofiarny.[/offtopic]
W walkach przyjmuję maksimum Waszych możliwości i nie naginam rzutów. Walki z waszym aktywnym uczestnictwem, wymagałyby umówienia się na konkretną datę i godzinę, wtedy możanby walczyć runda po rundzie niemal na żywo. Kiedyś spróbujemy, niekoniecznie w tym PBF-ie. Po dopracowaniu kombosów i magii, obie rzeczy w trakcie.
Jesteście tak potężni, że nawet młody smok wymiękł.
Jak kogoś ma nie być 2 czy 3 dni albo dłużej, lub nie ma czasu, to proszę o stosowną informację, to wstrzymam swoje wpisy.
Podobnie jak Ktoś nie ma ochoty grać dalej też proszę o info, będzie NPC-em. W razie rezygnacji 2 Graczy, zakończymy w tym momencie.