20.06.2018 02:14:16
Nawigacja
ŻELAZNE KRÓLESTWA
Wstępniak
Podręczniki, zasady oraz recenzje
Opis świata
Historie kolejnych nacji
Bestiariusz
Manual botmistrza
Skrypty generalskie
Przewodnik obieżyświata
Akta Gavina Kyle
Scenariusze
Opowiadania
Forum Żelaznych Królestw
Dział PBF
Zanim Zaczniesz
Otwarte Sesje PBF
Wirtualne Elizjum
w świecie Wampira
TYLKO ZALOGOWANI

DrecarE: Wirtualny Podręcznik
Geografia DrecarE
Wymiar Czasowy
Rasy DrecarE
Kultura Istot
Tworzenie Postaci
Mechanika Gry
Magia
Technologia
Bestiariusz
Ostatnie artykuły
Konkurs Złote Prosię...
Zakon Zmierzchu i Świtu
Krasnoludzka Gildia ...
Utopce
Akademia Złotych Żon
Zjadacze Ciał
X-GROM - Szałaputy
Religia Środka
X-GROM - koncept sys...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Czego akurat słuchacie?
Trochę RPG.. i kart
FUN
Lista kontaktowa
Tutaj możemy pisać c...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie komentarze
Newsy
O! Tu jest dopiero co ...
Nie będzie Księgi potw...
Kawał ciężkiej roboty!...
Jak widzę takie rzeczy...
BAZYL na Katana!dwd;
Artykuły
Wszystkie prace wrzuco...
Jaki wynik konkursu?
Ja proponuje inne rozw...
Jeśli trzeba, mogę prz...
Szkoda, że nie ma kciu...
Galeria
Zgadzam się z Nantarem...
Uważam że pełny opis c...
Ikonki zastępujące np....
Tak zupełnie w ramach ...
Czyli czerń i biel :) ...
Dodatkowe strony
Hmm chyba część błędów...
Paragraf 82 brak linka...
Te które wyłapałem, że...
Podam wieczorem jak bę...
Może te problemy wynik...
facebook
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Gry komputerowe
Keth
Ja z mojej strony proponowałbym zatem ESL. Mam na co dzień bardzo mało czasu, więc raczej nie będę instalować równolegle innej karcianki. W ESL gram od tygodnia, mam dopiero poziom 12 i ciągle się uczę. Dla wymiatacza takiego jak Czegoj dogonienie mnie nie będzie problemem, jak sądzę.

www.rpgonliner.fora.pl
ghasta
A ja nie rozumiem dlaczego ciagnie ludzi do karcianek...

strefazero.blogspot.com
czegoj
Keth mam recenzję długoletniego karciarza w Hertstone - twierrdzi, że gra jest zajebista. Także dwóch nowych graczy masz na 100% - jeszcze jeden i można robić przymiarki do ligi. Także ćwicz, ćwicz. Ja pewnie dziś odpalę, jeśli znajdę czas, którego ciągle tak mało. Kolega opierdolił mnie równo, bo na 5 miał do roboty a grał do 1. Także gra musi mieć coś w sobie.
Pilnie poszukuję dobrej pracy.Lzy
Moje pbf-owe CV - http://www.kryszt...php?user=7

Suriel
Ghasta dlatego że niektore naprawde stanowia ciekawą mieszanke losowosci, matematyki i ladnych łobrazkow. To samo mają Total Wary (seria).

Paniwie a po steamie w magicka nie tlukliscie?
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

czegoj
Keth mam 3 graczy grających w Twoją karciankę (w tym ja), poziomy od 12 do 16, czyli coś pewnie blisko ciebie. Masz ochotę na jakieś sparingi? Jeśli tak to daj termin, pogramy między sobą i jak będzie pasować to zaczniemy przymieżać się do czegoś poważniejszego. Jaki masz nick w grze?

Keth
Jestem na poziomie 15, nick Ketharian. Nie mam jeszcze żadnych znajomych w grze, nie wiem zatem jak działają opcje sparingów, ale bardzo chętnie spróbuję.

Sam miałeś już okazję pograć?

www.rpgonliner.fora.pl
czegoj
Grałem, ale jeszcze nie w sparingach. Mam chyba 14 poziom i jak zajrzę do gry to spróbujemy się dodać. Przy okazji dodaj jeszcze vampire1308 to brat venara. Z nim też możesz śmiało spróbować sparinga.

czegoj
Keth, niestety jednak będziemy decydować się na Heartstone, ze względu na popularność. Gra jest o tyle fajna, że starzy gracze nie bardzo wyprzedzają nowych, bo gramy standard i wtedy tylko karty z najnowszych dodatków. Zobacz czy jednak tego nie chwycisz. Gra jest bardzo przyjemna i moim zdaniem znacznie szybsza, co też mam znaczenie.

ghasta
Już od dawna miałem ochotę zagrać w grę rogue-like:
Fastet Than Light

upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d7/FTL_Faster_Than_Light_Screenshot.jpg

Gra ma już kilka lat (wydano ją w 2012 roku) i zabawa w niej polega na kierowaniu statkiem kosmicznym w losowo generowanej galaktyce.

Przeszukując informacje o producencie i twórcach programu zostałem miło zaskoczony faktem, iż firma będzie wydawać nowy, co najmniej tak samo ciekawy tytuł:
Into the Breach

cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10299445/ITB_ss_1.png

Nowa gra zapowiada się równie ciekawie (można obejrzeć jakieś youtuby z prezentacją mechaniki).

Graliście w FTL ?
Edytowane przez ghasta dnia 28-02-2018 09:06

strefazero.blogspot.com
ghasta
Pograłem w FTL-a i muszę powiedzieć, że jest to świetna gra. Po tym jak załoga zginęła mi od (w kilku kolejnych rozgrywkach) od pożaru, braku tlenu, ostrzału wrogiego okrętu , abordażu ...

Jak macie chwilę (i luźne 35,99 PLN na grę ze Strema) to warto poświęcić programowi kilka chwil. Emocje gwarantowane (szczególnie, jeśli załogant ma 10HP i musi przejść do części medycznej statku przez kilka, pozbawionych powietrza, pomieszczeń).

strefazero.blogspot.com
avnar
Witam. Grałem w FTL, świetna gra. Jak masz chęć na rougue to polecm ADOM w nowym wydaniu (można ściągnąć za darmo z ich strony) oraz Tales of Maj'Eyal.

Gra ktoś w Total war Arena? Pojaiwiło się po długim czasie na wargamingu (tym od Ward of Tanks) z chęcią pograłbym ze znajomymi.

ghasta
A tu takie fajne coś:

strefazero.blogspot.com
avnar
Gra ktoś w Path of Exile? albo w Elder scrolls Online? Szukam towarzyszy do gry.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się