25.04.2017 04:39:38
Nawigacja
ŻELAZNE KRÓLESTWA
Wstępniak
Podręczniki, zasady oraz recenzje
Opis świata
Historie kolejnych nacji
Bestiariusz
Manual botmistrza
Skrypty generalskie
Przewodnik obieżyświata
Akta Gavina Kyle
Scenariusze
Opowiadania
Forum Żelaznych Królestw
Dział PBF
Zanim Zaczniesz
Otwarte Sesje PBF
Wirtualne Elizjum
w świecie Wampira
TYLKO ZALOGOWANI

DrecarE: Wirtualny Podręcznik
Geografia DrecarE
Wymiar Czasowy
Rasy DrecarE
Kultura Istot
Tworzenie Postaci
Mechanika Gry
Magia
Technologia
Bestiariusz
Ostatnie artykuły
Nowe oblicze Sharami
Sztuki walki DE
Szeptucha
ANHMIR -TORNT - Góra...
Stara odkurzona prof...
Drakolicz SHAFUGAL c...
KB III - Ostatnia wi...
Konkurs w konwencji KC
Medycyna ezoteryczna DE
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Gry paragrafowe
Czego akurat słuchacie?
Generator postaci do KC
Starcraft online
Gry komputerowe
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie komentarze
Newsy
@Keth Przecież ten cz...
Wzajemnie!
Mina królika ejst... B...
Dziękuję. No to tak. P...
OK, zrobiłem z pdf-a a...
Artykuły
Mi również się podoba....
:/cyk Bardzo klimatycz...
:) Bardzo ciekawy i po...
Aż miło poczytać. Zaws...
Czegoju, koncept bardz...
Galeria
Zgadzam się z Nantarem...
Uważam że pełny opis c...
Ikonki zastępujące np....
Tak zupełnie w ramach ...
Czyli czerń i biel :) ...
Dodatkowe strony
Przyszło mi do głowy, ...
http://pafhammer.net/k...
Pomysł generowania pot...
Fajny pomysl. Zeby baz...
Dodałem wszystko poza ...
facebook
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Otwarte Sesje
Sigil
Tutaj, osoby chętne do tego by zacząć grać w PBF będą mogły znaleźć iformacje o naborach do aktualnych sesji, wraz z terminami ich rozpoczęcia.
Temat będzie aktualizowany w miarę potrzeb.

Aktualnie Keth zaproponował prowadzenie krótkiej sesji dla początkujących, do nie określonego jeszcze systemu. Jako MG jest jednak otwarty na propozycje, które chętni mogą zamieszczać w tym temacie. Zapraszamy!

Edytowane przez Sigil dnia 29-03-2016 23:43
No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.

http://swiatyniakrzyku.wordpress.com/
Fobetor
Witam. Smile
Przyznam się, że nigdy nie grałem w PBF'a chciałbym jednak spróbować, ponieważ słyszałem, że to świetna zabawa.
Jestem fanem opowiadań Lovecrafta, więc chciałbym zaproponować system w który nigdy nie grałem(i dlatego chciałem go zaproponować) Zew Cthulhu.
Pozdrawiam serdecznie

czegoj
Proponuję najpierw zapoznać się z treścią dwóch pierwszych linków z panelu dział PBF tj: Zanim zaczniesz oraz Otwarte sesje PBF i ewentualnie wtedy zgłosić się do odpowiedniego MG na PW.
Pilnie poszukuję dobrej pracy.Lzy
Moje pbf-owe CV - http://www.kryszt...php?user=7

koszal
Ściągnę być może niebawem trochę debiutantów z ciekawym potencjałem.

Jarlaxle
Rzadko tu zaglądam i jakoś tak pechowo, że zawsze rekrutacja do sesji jest już zamknięta. No cóż... taka karma Wink

Może tym razem się uda. Chętnie zagram jednostrzałówkę.
System jest mi obojętny, choć z sentymentu wybrał bym KC (względnie Dzikie Pola, ale tego to tu chyba jeszcze nie grali Grin).

Knurion
Ja z przyjemnością zagrałbym w Zew Cthulu lub Kult ponieważ nigdy w te systemy nie grałem a uważam ,że mają niesamowity potencjał.

NIgdy nie grałem w PBF ale bardzo mi się podoba to co widzę i chciałbym dołożyć do tego cegiełkę ode mnie Wink.
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes".
Marcel Proust

8art
@Knurion

http://krysztalyc...ead_id=519

Zlukaj sobie powyższą sesję ZC i daj znać czy taki klimat Ci odpowiada. Nosiłem się z zamiarem poprowadzenia CP2020 po zakonczeniu bieżącej sesji, ale kto wie, może skuszę się znów na ZC.

Suriel
Co prawda mialem ucinac sesje a nie dobierać, ake ZC hmmm... kto wie.
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

Keth
Przemyślałem sobie propozycję kandydatów i zagramy Zew Cthulu. Będzie to mój debiut w tym systemie, nigdy w ZC nie grałem, chociaż posiadam podręcznik. Wstępna lista graczy: Fobetor, Jarlaxle, Knurion (pozostaje jedno wolne miejsce, rezerwacja dla świeżaka).

Mam już gotowy koncept scenariusza, który ze względu na swą specyfikę zakłada pewne narzucone role (ale obiecuję w ramach tych restrykcji dobrą zabawę). Role to policjant, dziennikarz, ksiądz dla trzech pierwszych kandydatów, do podziału między graczy. Jeśli pojawi się czwarty chętny, będzie mógł wybrać lekarza, prawnika, biznesmena.

Szczegóły we właściwym czasie. Ja sam muszę teraz jak najszybciej przelać pomysł przygody na papier - tyle pomysłów mi się w głowie pojawiło w ciągu jednego dnia, że połowę z tego pewnie do jutra zapomnę!

www.rpgonliner.fora.pl
8art
Zabrali mi sesjeLzy

Keth
Zrobiłem to z premedytacją - w ten sposób pozostawiłem Ci CP2020, a nie muszę chyba przypominać, ile miesięcy czekam z utęsknieniem na nową część przygód Hectora i spółki! Pfft

www.rpgonliner.fora.pl
Fobetor
Chciałbym spróbować sił jako policjant
Smile

Centurion
Jako że jestem świeżakiem to z chęcią spróbuję stawić czoła stworzeniom, których słowa stworzone przez naszą rasę nie są w stanie ich opisać, a sam ich widok wprawia człowieka w trwogę i obłęd. Podjąłbym rolę lekarza - osoby, która z chorobami psychicznymi i wszelkiego rodzaju zaburzeniami świadomości ma kontakt od czasu do czasu przez co w jakimś stopniu potrafi im sprostać. Smile

Knurion
Napisałem już wiadomość prywatną do Ketha.
Zamierzam wesprzeć drużynę jako duchowny.
Oprócz dobrego słowa drużyna może liczyć na najlepszą kokainę oraz bimber prosto z Jerozolimy i jej słonecznych wzgórz.
Shalom aleikhem. uklon
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes".
Marcel Proust

Jarlaxle
Czyli mi zostaje gryzipiórek dymek
Nie ma problemu.
A to będzie 1920 czy modern cthulhu?

Keth
Dokładne informacje pozostają zastrzeżone jako element niespodzianki, ale z grubsza rzekłbym, że to modern cthulu. Dziennikarz, policjant, ksiądz, lekarz. Zasadniczo mam już drużynę, opcjonalnie mógłbym przyjąć jeszcze jednego chętnego, jeśli się w najbliższych dniach zgłosi.

Czy wszyscy posiadacie podręcznik źródłowy do ZC? Ja muszę po mój pojechać do brata, przechowuje go u siebie. Dacie radę wykreować własnoręcznie postacie? Na ile jesteście dyspozycyjni, jeśli o start przygody idzie? (kiedy moglibyśmy zacząć). Możecie napisać na shoucie, żeby nie mnożyć wpisów w tym topiku.

www.rpgonliner.fora.pl
Sigil
Informuję, że: nabór do sesji Ketha w systemie Zew Cthulhu został zamknięty!

Ci, którzy się nie załapali nie muszą wszakże rwać włosów z głowy. Na pewno za jakiś czas ruszy kolejna sesja PBF, o której powiadomimy w tym temacie. Wink
No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.

Sigil
el009 zadeklarował chęć prowadzenia Wolsunga dla graczy początkujących. Sesja będzie w konwencji steampunk doprawionym odrobiną horroru. Ilość miejsc to 3-4. Przygoda będzie jednostrzałowką - w sam raz na początek!

Mam aktualnie jedno miejsce na sesji do DrecarE, sesja: Cienie na Śniegu (odpadł gracz). Można przejąć postać Maga Energii (typowy mag bojowy) Alfra,
specjalizującego się w ogniu i lodzie.

Klimat przygody jest dość heroiczny i wikingowski a przy tym także nieco mroczny. Myślę, że można się skusić. Wink

Sesja trwa już trochę i spodziewam się, że zakończę ją w miesiąc, nie będzie więc to długa rozgrywka, a przy tym pojawi się sporo akcji. Coś w sam raz na początek.

Edytowane przez Sigil dnia 07-04-2016 10:20

voodoochild
bardzo chętnie podejmę się tej postaci, od jakiegoś czasu już chciałam spróbować swoich sił w tej formie rpg-ów, poza tym z opisu zapowiada się ciekawie i w klimacie który lubię.

Sigil
Super, cieszę się. Kartę postaci i pozostałe informacje prześlę Ci na PW. Jakbyś miała jakieś pytania, zadaj je na PW lub w dziale do DrecarE.
Postać do DrecarE została wzięta, więc miejsce na sesji Cienie na Śniegu już nieaktualne.

Przejdź do forum: