22.03.2018 20:17:52
Nawigacja
ŻELAZNE KRÓLESTWA
Wstępniak
Podręczniki, zasady oraz recenzje
Opis świata
Historie kolejnych nacji
Bestiariusz
Manual botmistrza
Skrypty generalskie
Przewodnik obieżyświata
Akta Gavina Kyle
Scenariusze
Opowiadania
Forum Żelaznych Królestw
Dział PBF
Zanim Zaczniesz
Otwarte Sesje PBF
Wirtualne Elizjum
w świecie Wampira
TYLKO ZALOGOWANI

DrecarE: Wirtualny Podręcznik
Geografia DrecarE
Wymiar Czasowy
Rasy DrecarE
Kultura Istot
Tworzenie Postaci
Mechanika Gry
Magia
Technologia
Bestiariusz
Ostatnie artykuły
X-GROM - Szałaputy
Religia Środka
X-GROM - koncept sys...
WoD - Dzieci Kaina
Konkurs na przygodę ...
Kolda - Królestwo kr...
Zawody KC - żebrak
Epic World RPG - zwi...
Serialowe inspiracje...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Czego akurat słuchacie?
Czterdziestkowe opow...
Ciekawe filmy
Tutaj możemy pisać c...
Gry komputerowe
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie komentarze
Newsy
A mógłbyś przybliżyć r...
Mam obie edycje i powi...
Świetny pomysł! Kiedyś...
Super, że zajrzałeś. J...
Gra jest świetna! Anim...
Artykuły
Fajny pomysł Nanatar. ...
O tak, przesłodzone św...
Dziękuję za uprzejme i...
Jeśli będziesz miał ja...
Połączenie możliwości ...
Galeria
Zgadzam się z Nantarem...
Uważam że pełny opis c...
Ikonki zastępujące np....
Tak zupełnie w ramach ...
Czyli czerń i biel :) ...
Dodatkowe strony
Hmm chyba część błędów...
Paragraf 82 brak linka...
Te które wyłapałem, że...
Podam wieczorem jak bę...
Może te problemy wynik...
facebook
Nawigacja
Artykuły » Inne » Konkurs na przygodę w systemie KC
Konkurs na przygodę w systemie KC
Witajcie w imię Katana!Zeszłego roku zorganizowaliśmy prześwietny konkurs na arta, którego motywem przewodnim byli nieumarli. Konkurs obfitował w bardzo ciekawe teksty, które z dużym zainteresowaniem śledzili forumowicze. Bardzo jest mi miło, ogłosić wszem i wobec, iż w tym roku i to również w lutym rusza....

Druga Edycja konkursu o Złote Prosię!!!


s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/ab/e5/ff/abe5ff2ef7abcf1504d1d8a31d62c122.jpg     Przypominam, iż nagrodą główną w tym konkursie jest powyższe Złote Prosie, a dokładniej możliwość popatrzenia na niego. Zatem Ci którzy właśnie na nie spojrzeli już odebrali swoją nagrodę z góry i muszą tym samym stanąć do konkursu. Inaczej sprzeniewierzą się prawu boskiego Katana i zostaną osądzeni w sprawiedliwym i bezstronnym procesie i skazani w każdym przypadku na pręgierz połączony z obrzuceniem goblińskimi ekskrementami. No ale odłóżmy na chwil e na bok żarty.

     W tym roku mamy jednak także nagrodę dodatkową. Otóż jako, że w roku bieżącym zostaliśmy otoczeni oficjalnym patronatem twórcy system Kryształy Czasu - Artura Szyndlera, oprócz pierwszego zwycięzcy wyłonionego poprzez głosowanie portalowiczów, jeden z autorów zostanie dodatkowo wyróżniony przez Autora sytemu poprzez specjalny drobny upominek. Wprawdzie nie wiadomo jeszcze co zostanie wręczone temu drugiemu zwycięzcy ale będzie to na pewno coś symbolicznego, związanego z systemem Kryształy Czasu, co jest dostępne w ramach gadżetów serwowanych przez wydawnictwo Palladynat.

     Tematem w tym roku będzie: pierwsza, tudzież wstępna przygoda rozpoczynająca kampanię w świecie Kryształy Czasu. Temat przygody dowolny, przepełniony klasycznym duchem KC takim jaki każdy go widzi. Przygoda powinna być wczesnej nigdzie nie publikowana, jednakże mogła być i lepiej żeby była, już testowana. Zatem wszelkie starocie, genialne pomysły i kultowe przygody w które graliście, bądź które prowadziliście, oczywiście jak najbardziej wchodzą w grę. Oczywiście przygoda tez może być zupełnie nowa ale... Jeśli macie jakiegoś kultowego hiciora, który zrobił wrażenie na wszystkich grających i nadal ciepło go wspominacie jako niesamowitą przygodę, a brakowało dobrego powodu by go spisać, to teraz jest na to bardzo dobry pretekst.

     Czas publikacji prac do 21 kwietnia, czyli tak żeby w długi majowy weekend nacieszyć się już nagrodą ze sklepu Palladynat (na przykład nowym oryginalnym kubkiem, który łatwo zmieści pieniste Wink ).

     Temat przewodni przygody: brak.

     Nastrój i klimat: dowolny.


     UWAGA! Jeżeli przygoda ta będzie naprawdę dobra i znajdzie uznanie w oczach portalowiczów, a przede wszystkim Artura Szyndlera, informuję iż jest możliwość wydania jej w wersji papierowej i w ramach oficjalnych materiałów do KC, pod swoim własnym nazwiskiem oraz na zasadach komercyjnej współpracy z wydawnictwem Paladynat. Szczegóły tej współpracy będą jednak ustalane indywidualnie z autorem system dopiero po konkursie.

Skrót informacji dla Ogrów:
Konkurs na przygodę wstępną do kampanii w konwencji KC. Arty zostaną opublikowane na stronie. Czas do 20 kwietnia. Można pisać na dowolny temat pod warunkiem, że będzie on utrzymany w takim klimacie KC, w jaki uczestnik konkursu uważa za klasyczny i typowy dla tego systemu.


     Niniejsze ogłoszenie należy odczytać, na wszelkich rynkach, placach i inszych miejscach ogłoszeń na całej Orchii.

Pozdrawiam i życzę owocnego pisana,
Suriel

Komentarze
#21 | Suriel dnia 20.02.2018 20:44:26
Zaledwie Katańskim Referendarzem do Spraw Asymilacji Większych Bytów Pozaorchiańskich. Sekretna i tajna komórka nic dziwnego, że o niej nie słyszeliście...

A tak na serio, to trudno nie przebić twórcy aktywnością.

"...Suriel podziwiam Ciebie, że nadal tu tkwisz i chce Ci się..."

Nospe ano tak. Ktoś musi. Spójrz na szacownych adminów tego portalu. I w ogóle na sporą część W dobrym tonie jest narzekać na KC i w ogóle być na nie.Tak atm polskość, której nigdy nie rozumiałem. Jak wiadomo wiele dobrego można wybudować taką postawą. Na jaki innym portalu admini kopią we własną wieloletnią pracę. Powiem szczerze, przykro się na to patrzy. W sumie to nawet rozumiem, tych adminów którzy odeszli i nie zajmują się już kacetami. Przynajmniej zachowują jakąś przyzwoitą, dystyngowaną godność w tym zachowaniu. Inne rzeczy ich zajmują jak rodzina, kariera, dorosłe życie bądź odwrotnie, może jakieś inne systemy... Ktoś ma serce, ktoś już nie więc zajmuje się innymi istotnymi rzeczami i tyle. Natomiast słabe jest gasić i tak nader wątłą iskierkę. A dlaczego jest wątła, to już dziesiątki postów poszły, co jest nie tak i co kogo boli.

Więc...

Można jak pisał Nospe zaorać i wybudować drugi portal, tylko kto tam przejdzie garstka z rzadkiej grupki która pozostała. Ten portal to już bardziej grupa znajomych, zatem może nie podstawiajmy sobie nóg nawzajem.

"...Nie podoba mi się sytuacja, w której portal z jednej strony odpływa od KC a z drugiej cały czas uporczywie trzyma się ich. Panowie trzymający ostatnio stery zdecydujcie się, w którą to stronę właściwie portal ma iść, bo jak będziecie go tak szarpać to ja podziękuję, za taką zabawę."

Kurs tej łajby jest stale ten sam. Dba się o to by core portalu był przeplatany ze wszystkim innym co nas interesuje, prawda panie Keth? Ja czuję te węzły z prędkością którą lecimy i wiem, że sporo byśmy dali by wiatr był nieco mocniejszy.
#22 | venar dnia 21.02.2018 12:17:39
No cóż, ja nie kopię nikogo i niczego na innym portalu. Generalnie nie odszedłem też od KC. Fakt, że od września ub.r nie prowadzę już KC ale cały czas działam w tej materii.

Nie wezmę udziału w konkursie bo zajmuje mnie inny materiał do KC i mam nadzieję, że niedługo się nim podzielę. W końcu w tym roku obchodzimy 10-cio lecie portalu więc fajnie byłoby coś ciekawego wrzucić w tym klimacie. Czy będzie to materiał godny Waszego zainteresowania ocenicie sami.
#23 | Keth dnia 21.02.2018 14:23:45
Nawet nie zauważyłem, że mamy dziesięciolecie! Musimy to koniecznie jakoś uczcić! Najpierw pomyślałem o tym, by wystawić do konkursu trzy scenariusze, ale to jednak byłoby przegięcie, więc trzeba wymyślić coś innego!
#24 | Nanatar dnia 21.02.2018 14:50:37
No to byłoby totalne przegięcie, gdybyś wystawił tylko trzy, liczę na co najmniej dziesięć, skoro to okrągła dziesiąta rocznica. toast
#25 | venar dnia 21.02.2018 21:29:40
Do listopada daleko więc kto wie...
#26 | Keth dnia 21.02.2018 21:31:07
Ale konkurs tylko do 20 kwietnia, więc trzeba się sprężać!
#27 | Treant dnia 23.02.2018 13:44:24
Nic się nie dzieje - narzekamy. Ktoś wykrzesze z siebie entuzjazm i coś zrobi - źle!

Luz... Przecież nikt nikogo nie zmusza do startu w konkursie i wystarczy, że ci, którym praca nad materiałami do KC (a nawet ogólnie bujanie od czasu do czasu niekoniecznie w orchiańskich obłokach) sprawia przyjemność wplotą własne hobby w fabułę scenariusza.

Nie trzeba z góry nic deklarować i jest trochę czasu, więc niech malkontenci przynajmniej nie zniechęcają innych do udziału. Zastanawiam się nawet, czy w ramach pokuty nie powinni... Nie, bo będą dalej narzekać Wink
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 25% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 75% [3 głosy]
Popularne Artykuły
  Artykuł Czytań Dodany przez
» IK - tworzenie i rozwój postaci
On: ŻELAZNE KRÓLESTWA
71514 Beamhit
26.01.2013 16:19
» 01. Wybór rasy i płci
On: TWORZENIE POSTACI
21854 leobardis
11.11.2008 15:43
» 05. Czary - objaśnienia i możliwości rzucania oraz spis czarów
On: MAGIA
18811 czegoj
25.11.2008 12:56
» 07. Kasta Niesklasyfikowana
On: PROFESJE
17733 leobardis
11.11.2008 18:26
» Legenda Kryształów Czasu
On: LEGENDA KRYSZTAŁÓW CZASU
17341 leobardis
11.12.2008 15:30
» Charakter Postaci
On: TWORZENIE POSTACI
15940 venar
16.02.2009 14:27
» Spis kamieni szlachetnych
On: DODATKI
15556 arikar
01.03.2009 16:48
» 02. Kasta Żołnierska
On: PROFESJE
14800 leobardis
11.11.2008 18:01
» Martwiaki
On: BESTIARIUSZ
14453 venar
30.04.2009 11:58
» 06. Kasta Czarodziejska
On: PROFESJE
13898 leobardis
11.11.2008 18:22
» Dendroid
On: BESTIARIUSZ
13890 ghasta
30.07.2011 10:22
» 04. Kasta Złodziejska
On: PROFESJE
13870 leobardis
11.11.2008 18:09
» Opis świata Orchii
On: LEGENDA KRYSZTAŁÓW CZASU
13602 leobardis
12.12.2008 13:17
» Kompendium Wiary
On: RELIGIA
13331 avnar
22.06.2009 15:08
» Doświadczenie - PD
On: PODRĘCZNIK GRACZA
12797 venar
13.01.2009 20:23
©
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

namakemono
22-03-2018 19:51
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. 😊

Nanatar
22-03-2018 17:53
I by Cię demony obdarzyły długowiecznością i rozumieniem dziwnych języków.

Kargan
22-03-2018 17:46
Alles gute zum Geburstag Namakemono Smile

8art
22-03-2018 17:40
Spoko namakemono. Zrozumialem tylko 'shite' Wink Dobre i to! Grin

namakemono
22-03-2018 17:27
Wielkie dzięki!

Suriel
22-03-2018 17:24
Faktycznie, die beste wunche Namakemono

Keth
22-03-2018 17:00
Wszystkiego najlepszego, nasz niezastąpiony technikalsie od grafy! Naj naj!

namakemono
22-03-2018 16:30
Doitashimashite 8art! 😁

8art
22-03-2018 16:10
Wsjewo haroszewo z dnjom rażdjenia namakemono!

dretch
22-03-2018 15:38
Dzisiaj sesja live. Jutro lecą wpisy w Pokusie Wink

Sigil
22-03-2018 13:51
Teraz trzeba pomyśleć nad Sandboxem...

Sigil
22-03-2018 13:50
MD uzupełnione Smile

NickPage
Najczęściej oglądane
deliad[5944]
czegoj[3924]
8art[2618]
koszal[2411]
dretch[2387]

Ostatnia aktualizacja
czegoj
Sigil
dretch
Suriel
deliad

Wszystkie NickPage
Rzuć kostką